pagalba@pigidovana.lt Susisiekite

0item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Privatumo apsaugos taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

Šios privatumo taisyklės (toliau - Taisyklės) nustato pagrindinius principus bei tvarką, kuria remiantis elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt", esančioje interneto adresu http://www.pigidovana.lt (toliau - www.pigidovana.lt), tvarkomi lankytojų (fizinių asmenų) (toliau vadinama - Jūs) asmens duomenys.

Elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt" Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis šių Sąlygų, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

2. Asmens duomenų tvarkymo tikslai

Mes pripažįstame ir gerbiame kiekvieno asmens, kuris apsilanko elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt" ir naudojasi paslaugomis per elektroninę parduotuvę "www.pigidovana.lt", konstitucinę teisę į privatumą. Mes galime rinkti ir panaudoti Jūsų asmens duomenis (pvz. vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą bei kitą Jūsų elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt" tinklapiuose registracijos formoje nurodytą informaciją) tam, kad:


    • apdorotume Jūsų pateiktas informacijos paieškos užklausas elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt", prekių ir (arba) paslaugų (toliau kartu - paslaugų) užsakymus;

  • kitu apibrėžtu tikslu, įskaitant Jūsų asmens duomenų tvarkymą rinkodaros tikslais, mes tvarkome tik gavę atskirą išankstinį Jūsų sutikimą.

3. Ne asmeninių duomenų tvarkymas

Ne asmeniniai Jūsų duomenys, t.y. duomenys, susiję su Jūsų elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt" ir (arba) pasinaudojus elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt", užsakomomis paslaugomis, gali būti anonimiškai tvarkomi statistikos tikslais, atliekant statistinius tyrimus. Bet kuriuo atveju, toks duomenų tvarkymas neleis tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. Statistinė informacija nebus perduodama trečiosioms šalims.

4. Informacija Jūsų kompiuteryje

Mes pasiliekame teisę įrašyti informaciją (paprastai žinomą "cookie" pavadinimu) į Jūsų kompiuterį, kai Jūs lankotės elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt". Jie skirti atvaizduoti prekes kurias jūs nesenai pežiūrėjote ir/ar norite palyginti su kitomis prekėmis. Šią informaciją galite ištrinti iš savo kompiuterio ar ją užblokuoti, pataisydami savo kompiuteryje esančios interneto naršyklės nuostatas.

6. Asmens duomenų pateikimas ir atnaujinimas

Tam, kad mes galėtume efektyviai ir tiksliai vykdyti Jūsų užklausas, paslaugų užsakymus elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt", mes turime gauti iš Jūsų kuo tikslesnius duomenis. Todėl Jūs elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt" pateiktose registracijos formose turite nurodyti apie save tikslius duomenis arba, jiems pasikeitus, juos nedelsiant atnaujinti pats.

7. Trečiųjų šalių tinklalapiai

Mes neatsakome už Jūsų asmens duomenų tvarkymą per tretiesiems asmenims priklausančius interneto tinklalapius. Mes neatsakome už trečiųjų šalių tinklalapių privatumo Sąlygas bei veiklą net ir tais atvejais, kai į juos Jūs patenkate per elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt" esančias nuorodas.
Mes rekomenduojame susipažinti su kiekvieno ne mums priklausančio aplankyto tinklalapio privatumo Sąlygomis atskirai.

8. Asmens duomenų saugumas

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt", mes naudojamės saugiomis organizacinėmis ir techninėmis priemonėmis, kurios tinkamai apsaugo šiuos duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo visų kitų neteisėtų veiksmų. Jūsų duomenys yra koduojami SSL kodavimo technologija. Šios technologijos sertifikatą suteikė RapidSSL® sertifikavimo centras.

9. Pranešimai

Jei turite pageidavimų ar pretenzijų, susijusių su "www.pigidovana.lt", susisiekite su mumis el.paštu.

10. Sutikimas

Pateikdami savo asmens duomenis į tinklalapius, Jūs sutinkate, kad šie duomenys būtų tvarkomi elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt" kaip išdėstyta šiose taisyklėse.

11. Taisyklių keitimas

Mes turime teisę iš dalies arba pilnai keisti šias Taisykles pranešdami apie tai Jums elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt"  ir (arba) Jūsų nurodytu elektroniniu pašto adresu. Jei Jūs naudositės elektroninėje parduotuvėje "www.pigidovana.lt"  po to, kai pakeitimai bus atlikti, tai reikš, kad Jūs su jais sutinkate.

12. Baigiamosios nuostatos

Šioms Sąlygoms taikoma Lietuvos Respublikos teisė.
Visi kilę ginčytini klausimai sprendžiami tarpusavio susitarimu. Susitarimo nepasiekus - Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka Lietuvos Respublikos teisme.